27 Şubat 2012 Pazartesi

Ece Sükan Benim Bloguma Yakışan VAIO'yu Seçti... Sıra Sende!

sony-vaio
Bana en çok Yeşil VAIO yakışıyor!

Ünlü moda ikonu Ece Sükan, Sony VAIO için ilginç bir işe imza attı. Blogların renkli dünyası ile Sony VAIO'nun renkli dünyasını birleştiren Ece Sükan, bir çok blog gibi benim blogumu da inceledi ve yakışacak olan rengi belirledi. Ece Sükan, blog içeriği, tasarımı, duruşuna göre 6 farklı rengi olan Sony VAIO içinden bana Yeşil VAIO'yu seçti.

Ayrıca Facebook üzerinde yapılmış özel bir aplikasyonla Ece Sükan profil fotoğraflarını inceliyor ve sana yakışan Sony VAIO'yu belirliyor. Sen de fotoğrafa tıklayarak Facebook üzerinden VAIO kazanma şansı yakalayabilirsin...

Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 yorum:

  1. ellerine sağlık hepsi birbirinden güzel çok beğendim.iyi günler.....:)

    Ayrıca arkadaşım 10 marifet logosunu bloguma nasıl ekleyebilirim beni açıklamalı bilgilendirirseniz çok sevinirim

    YanıtlaSil
  2. Sibel hanım öncelikle logonun resmini bilgisayarınıza kaydedin, 10 marifette kendi hesabınızın olduğu sayfanın linkini kopyalayın, sonra blogunuzun kumanda panelinden tasarım sekmesine tıklayın, orada Gadget ekle deyin, resim ekle seçeneğine tıklayın başlık ve resim yazısı istiyorsanız yazın, kopyaladığınız 10 marifet sayfanızın linkini bağla yazan yere yapıştırın, dosya seç'e tıklayın daha önce bilgisayarınıza kaydettiğiniz logoyu seçip tamam deyin, en son olarak da kaydet'e tıkladığınızda işleminiz gerçekleşmiş olacaktır..

    YanıtlaSil